Zobacz, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i stopniowo zdobyła sobie tysiące miłośników. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w wyjątkowo nieskomplikowany sposób – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, dolać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż wywodzą się z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, dlatego że stworzyło go wiele rozmaitych składników, np. konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Łączenie tego rodzaju kaw z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem tłumi ich unikatowy nuty smak. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii i Nikaragui (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w biurach lub hotelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i na ogół mieści się w granicy 1,10-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój serwowany w kafeteriach w galerii lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny design i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a jednocześnie podamy gościom najlepszej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, nie lękając się o duże koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy będą nadawać się do posiadanego przez nas sprzętu.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]