Więcej o kątownikach aluminiowych.

Profesjonalne części wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymałe na niekorzystne czynniki zewnętrzne

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są one bardzo wytrzymałe na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji. Wśród profili znajdziemy też inne rodzaje komponentów – między innymi ceowniki i zetowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w tradycyjnych hurtowniach, ale także przez internet. W sklepach online sprzedawane są produkty o różnym przekroju, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co gwarantuje idealne dopasowanie do rozmaitych wymagań klientów. Elementy oferowane przez internet są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – w branży produkcyjnej i reklamowej

Kątowniki aluminiowe wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia, np. w branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy reklamowej. Wykorzystuje się je do produkcji siatek laboratoryjnych, witryn, reklam itp. O tak uniwersalnym zastosowaniu decyduje przede wszystkim materiał, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, który podlega recyklingowi i można go dowolnie kształtować poprzez gięcie.

Adres:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]