Szukasz pomocy? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego wisiorka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy zamierzamy nabyć obrączki lub pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego rozmiaru ewentualnie sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na ślub, chrzest czy imieniny.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, złotnik szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi też obwód bransoletki, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na broszkę albo naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w domu posiadamy niekompletną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]