Warsztaty kulinarne dla dzieci - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – przystrajać ciastka czy przynosić i wybierać składniki. Pragniesz podsycić fascynację swojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale przede wszystkim kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się samodzielności. A zarazem doskonale się bawią. Opanowywanie nieskomplikowanych przepisów, łączenie niecodziennych smaków i dobieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, iż maluchy z entuzjazmem eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą też uczestniczyć rodzice, jest to tym samym wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem skosztować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla krnąbrnych maluchów

Spotkania organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. Podczas kursu dzieci szykują danie główne i deser. Młodzi entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – ugotować smaczny makaron na słono lub słodko, albo podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują też wyśmienitą deser – mus z lodami i kruchym ciastem. Nauka powiązana z zabawą to wspaniały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych posiłków przynosi dzieciom moc satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z zaangażowaniem oddawało się pieczeniu idealnej pizzy bądź przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo dobry kontakt z maluchami.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]